Iegādājoties preces interneta veikalā www.mashup.lv, Pasūtītājam-Klientam ir tiesības atgriezt preci 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas brīža sekojošos gadījumos:

  • saņemtās preces neatbilst pasūtījumam;
  • preces ir bojātas transportējot sūtījumu;
  • preces ir bojātas.

Preces nevar atgriezt, ja to iepakojums ir bijis atvērts. Mēs paturam tiesības atteikties no atgriezto preču atpakaļ pieņemšanas vai maksājumu atgriešanas, ja produkts nav atgriezts sākotnējā, neatvērtā stāvoklī, preces iepakojums ir mehāniski bojāts, iepakojums ir ar defektiem, preces saturs nav atbilstošs preces aprakstos norādītai informācijai.

  • SIA DREAMHILL SOLUTIONS neuzņemas atgriezto preču īpašumtiesības līdz brīdim, kamēr preces netiek nogādātas preču atgriešanas galamērķī - Mashup Studio, Brīvības ielā 144a, Rīgā.

Lai izmantotu atteikuma tiesības, Pasūtītājam-Klientam ar skaidru, pamatotu un nepārprotamu paziņojumu mūs jāinformē par lēmumu atteikties no Pasūtījuma-Pirkuma. Savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu Pasūtītājam-Klientam jāatsūta pirms atgriešanas tiesību termiņa beigām. Atsakoties no pirkuma Distances līguma ( esot attālināti ) gadījumā Pasūtītājs-Klients ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Lai atgrieztu savu pirkumu, lūdzam, sazināties ar mums, rakstot uz e-pasta : [email protected] 

Pirkumu grozs